12 Ağustos, 2011

bunca yıldır bilmediklerim

seni beklemeye başladığımız ilk günden beri içimdeki heyecan artarak büyüyor.
tam olarak nedir, nasıldır tam bilmiyorum ama kendimi gazlara, mamalara, uykusuzluğa, agulara, bugulara hazırlamaya çalışıyorum :) varlığınla hayatımın sana özgü değişeceğini bildiğimden çok heyecanlanıyorum. 

seni çok merak ediyorum, çok özlüyorum, insanın hiç görmeden aşık olabilmesi mümkünmüş. bunca kısa bir zaman içinde, daha önce olamadığım bir sürü şeyi öğretiyorsun bana, beni kendine hazırlıyorsun ya miniğim; işte bu yüzden ben de kendimi sana hazırlamaya çalışıyorum. 


seni kusursuz karşılamaya hazırlanıyorum. senin bana öğrettiklerini daha önce nasıl olmuş da öğrenememişim. hayat beni sana mı saklamış acaba :) öncelikle sabretmeyi ve şükretmeyi, sonrasında da mucizelere inanmayı öğretti bana minik kalbin, seni çok seviyorum.

 

insan hiç tanımadığı birini beklerken çok heyecanlanabiliyormuş. işte aslında bu karşılıksız sevgiymiş, saf aşk dedikleri. ömürlük değil asırlık olanından... 
bana öğrettiklerinle seni bekliyorum. kendimce sana iyi bir anne olmayı hedefliyorum. bana bu 5 aylık kısacık zamanda bunca şeyi öğretebildiğine göre, seninle ben çok başarılı olacağız, buna yürekten inanıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder