13 Şubat, 2013

oynasın da büyüsün demiştik, büyüyor

kasım ayının sonlarında oynasın da büyüsün diye yeazmıştım. neredeyse şubatı ortaladık ve oyun grubu ile hayatımıza pek çok olumlu gelişme ekledik.
birincisi Jr. çok sosyal, paylaşan ve mutlu bir bebek ve bu oyun grubu sayesinde bu zincir hiç kırılmadan böyle devam etti. eve gelen misafirlere oyuncaklarını paylaştırması, her onu kucağına almak isteyenin kucağına çıkmak için kollarını uzatması, yeni buna istekli olması... uzun uzun kendi kendine oynayabilmesi, sıkılmaması hep bu oyun grubu ile ilgili diye düşünüyorum. Jr. zihinsel ve fiziksel açıdan epeyce beslendi bu grupla sanırım ve de buna devam ediyor. oyun arkadaşlarımız için de aynı durumların geeçrli olduğunu düşünüyorum elbette.
inanılmaz bir şekilde birbirlerini tanıyorlar, iletişim kuruyorlar... tabii henüz paralel evrenlerde yaşadıklarından "birlikte oynama" gibi birşey sözkonusu değil ama beraberce iyi vakit geçirdikleri kesin. minik insanlar sanki koca adammışçasına anlaşıyorlar aralarında :)
bizler şanslıyız, birbirimizi bulabildik ve kreşlere para harcamadan kendi evlerimizde birbirimizi misafir ederek, oyun grubumuzu bugüne kadar getirebildik. darısı diğerlerinin başına ve tabii elbette bizi biraraya getirdiği için "teşekkürler sosyal medya" :)
bugün, bizim evde buluşuyoruz biz miniklerle, size de son buluşmamızdan birkaç fotoğraf ekleyip hazırlanmak için kaçıyorum şimdi.sevgiler herkese.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder