09 Ocak, 2011

detaylardır bizi kurtaran

yeni bir yıla gireli tam tamına 9 gün geçti. bu süreç içerisinde buraya hiç uğramadığımı farkettim. o yüzden birkaç ayrı anımı arka arkaya paylaşıp bu açığı kapatmaya karar verdim :)

burada hayat=çalışmak olduğundan ve boş zamanlar altın ayarında değerli olduğundan, yeni yılda ben, bu değerli zamanları hakettiğince doldurmaya karar verdim. bu yıl bunu yapacağım, kendime faydalı ne varsa alacağım hayattan.

 
yeni yılın 3. günü, web üzerindeki bir sosyal gruptan edindiğim arkadaşlarımla buluştum. henüz çocuk sahibi değilim ama gelebilecek çocuklu arkadaşlarım için buluşmaya giderken yanımda internetten bulup kaydettiğim boyama kitabı sayfalarını ve boya kalemlerini götürdüm. anneler ve çocuklar çok sevindiler, ayrıca bu fikri çok yaratıcı buldular, ben de sizinle paylaşmak istedim. aklınızda bulunsun ;) eğer katılacağınız bir toplantıda çocukların mutlu olmasını ve sizi rahat bırakmasını istiyorsanız, onlar için keyifli olabilecek bir kaç detayı yanınızda götürmenizde fayda var, benden söylemesi...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder