31 Ekim, 2012

bayram bahane, tatil şahane

geçtiğimiz kurban bayramına, hemen önündeki pazartesi ve salıyı da ekleyince upuzun bir tatilimiz oldu ve tahmin ettiğiniz üzere, yine düştük yollara :)

Jr. en başından beri yola, yolculuğa alışık olduğundan bu durumu kanıksadı, zorlanmıyor pek. eh bir de gıcır bir oto koltuğu sahibi olarak bu kez ekstra keyifliydi diyebiliriz.
bu seferki rotamız Ören taraflarıydı. babaannemiz ve dedemizin yeni aldıkları yazlık evi ziyarete gittik. havalar da şansımız güneşli ve rüzgarsızdı. hal, durum böyle olunca attık kendimizi sahile, denize... Jr. da nasibini aldı bu işten. denizi o kadar seviyor ki, tarifi mümkün değil. daha uzaktan gördüğünde başlıyor sesli minik çığlıklarla sevinmeye. suya girmesi, keyiflenmesi tam bir "mutluğun resmi" durumu.
su canlısı oğlumu denizden çıkarmak da bi o kadar zor oluyor tabii.


 bu keyfi keşke kelimelere dökebilsem de öyle arşivlesem buraya ama çok zor.

 1 haftalık güzel, denizli, güneşli, bol kahkahalı bir tatilin ardından dönüş yolu eziyetini saymazsak çok eğlendiğimizi buraya not etmek istedim.
eski usul bayram keyfinden biraz uzak olsak da böylesi de ruhumuzu şenlendirdi, dinlendirdi.
Jr.ın mutlu olduğu, güldüğü, kıkırdadığı her an bana bayram zaten...
 
geçmiş kurban bayramınız ve Cumhuriyet bayramınızı da kutlar, esenlikler dilerim hepinize... Jr, güzel uykusundan uyandı, beni çağırıyor..
sizi birkaç güzel fotoğrafla başbaşa bırakıyorum...
hoşçakalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder